Osnovna škola Mrkopalj

ŠKOLSKI ODBOR
Poštovani članovi Školskog odbora,
u tekstu poziva za sjednicu koja
će se održati 17.10.2019.g.
zabunom je objavljeno na mrežnim
stranicama Škole
da će se sjednica održati
u srijedu 17.listopada 2019.g.,
a ispravan dan održavanja
je  četvrtak, 17.listopada 2019.g.

Predsjednica Školskog odbora,
         Zora Karlović, prof.

« Travanj 2020 »

PISANE PROVJERE

Pisane provjere najavljene su barem mjesec dana ranije u vremeniku e-Dnevnika.

Doručkuješ li ujutro, prije polaska u školu?

Pravilnici

Pozivi
Priloženi dokumenti:
Poziv - Luka trazi svoju djecu.docx

Susret međužupanijske suradnje učeničkih zadruga
Autor: Agnješka Bolf, 23. 11. 2019.

22. studenog učiteljica Vanja i Lana Crnić Mataja sudjelovale su na Susretu međužupanijske suradnje voditelja, suradnika i učenika učeničkih zadruga Podružnica HUUZ-a Primorsko-goranske, Istarske, Ličko-senjske i Karlovačke županije u Osnovnoj školi Nikal Tesla u Rijeci.

Na Skupu je bilo niz zanimljivih radionica izrade čestitki, anđela, cvijeta te 3D modeliranja, microBita i mBota. Lana je prisustvovala radionici 3D modeliranja i printanja i izradila je svjetleću čestitku.

Nakon ugodnog i kreativnog druženja svi sudionici posjetili su Muzej informatike Peek&Poke.

Susret međužupanijske suradnje učeničkih zadruga
Autor: Agnješka Bolf, 23. 11. 2019.