« Ožujak 2024 »

OBAVIJEST O PROVOĐENJU LIJEČNIČKIH PREGLEDA DJECE PRIJE UPISA U PRVI RAZRED (9.05.2016.)
Autor: Maja Vižentin, 4. 2. 2016.

Liječnički se pregledi djece obavljaju u Zavodu za javno zdravstvo u Domu zdravlja Delnice (dr. Anita Mihelčić Vidmar).

Raspored liječničkih pregleda djece priložen je ovoj obavijesti. Ukoliko vam ne odgovara navedeni datum ili vrijeme, možete ga zamijeniti s nekim drugim djetetom u dogovoru s njegovim roditeljem. O zamjeni ne morate obavijestiti školu niti zdravstvenu ustanovu.

Prije liječničkog pregleda potrebno je otići s djetetom u laboratorij doma zdravlja Delnice kako bi mu se izvadila krv i obavila analiza mokraće (dobro je da sa sobom donesete uzorak urina). Za to nije potrebna uputnica. Prema obavijesti iz laboratorija, vađenje krvi možete obaviti isključivo 29.04.2016. od 8,30 do 9,00 sati. Liječnica prima nalaze ne starije od 6 mjeseci (ako već imate nalaze izrađene krajem studenog 2015., ne morate ponavljati analizu krvi i mokraće jer su ti nalazi važeći). Sa sobom ponesite zdravstvenu iskaznicu djeteta.