Autor: Maja Vižentin, 6. 10. 2015.

Dana 25. rujna našu školu posjetili su djelatnici Nacionalnog parka Risnjak kako bi učenicima naše škole približili ovaj značajan kutak njihovog zavičaja. Edukativnoj radionici prisustvovali su učenici 3., 4., 5. i 6. razreda. Učenici su imali priliku pogledati filmić o risu, upoznati otiske tragova životinja koje tamo obitavaju kao i sudjelovati u završnom kvizu o Nacionalnom parku. Oduševljenje onima što su saznali upotpunili su djelatnici parka malim poklončićima namijenjenim učenicima.