Osnovna škola Mrkopalj

ŠKOLSKI ODBOR
Poštovani članovi Školskog odbora,
u tekstu poziva za sjednicu koja
će se održati 17.10.2019.g.
zabunom je objavljeno na mrežnim
stranicama Škole
da će se sjednica održati
u srijedu 17.listopada 2019.g.,
a ispravan dan održavanja
je  četvrtak, 17.listopada 2019.g.

Predsjednica Školskog odbora,
         Zora Karlović, prof.

« Veljača 2020 »

PISANE PROVJERE

Pisane provjere najavljene su barem mjesec dana ranije u vremeniku e-Dnevnika.

Doručkuješ li ujutro, prije polaska u školu?

Pravilnici

Pozivi
Priloženi dokumenti:
Poziv - Luka trazi svoju djecu.docx

Goranski glasi
Autor: Agnješka Bolf, 22. 5. 2019.

16. svibnja u Radničkom domu u Delnicama održani su 25. Goranski glasi. Smotra je to  glazbenog stvaralaštva goranskih osnovaca i srednjoškolaca, a okuplja  pjevačke zborove, glazbene radionice, tamburaške orkestre, soliste  i svirače.

Ove godine nastupilo je deset osnovnoškolskih pjevačkih zborova, glazbeni sastavi iz Srednje škole Delnice, polaznici Osnovne glazbene škole Ivo Tijardović, tamburaši HKD Gora iz Ravne Gore i poznati delnički harmonikaš Denis Kezele.

Zbor OŠ Mrkopalj udružio je snage sa zborom OŠ Skrad te otpjevali pjesme Prepoznat ću ljubav i Pjesmu mira uz vodstvo  učiteljice Danijele Antolić.

Na samom kraju susreta svi sudionici zajedno su otpjevali pjesme Gorski kotare moj Život nije siv uz pratnju ravnogorskih tamburaša  pod dirigentskom palicom učiteljice Nedjeljke Poljančić.

Goranski glasi
Autor: Agnješka Bolf, 22. 5. 2019.